Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Veľké Turovce

Úradná tabuľa

Oznámenie o mieste uloženia písomnosti, Értesítés a levél elhelyezéséről


 

Voľby do orgánov samosprávy obcí, Önkormányzati választások


 

 
 Oznámenie.pdf (217.5 kB) Oznámenie.pdf (217.5 kB)

 
https://www.minv.sk/?oso18_info3

 

Oznámenie o počte obyvateľov ku dňu vyhlásenia komunálnych volieb 2018,
Értesítés a lakosság számáról az önkormányzati választások kihirdetésének napján

Obecný úrad Veľké Turovce oznamuje, že počet obyvateľov Obce Veľké Turovce ku dňu vyhlásenia volieb do orgánov samosprávy obcí, t. j. 10. 7. 2018 je 734.

A Nagytúri Községi Hivatal tudatja, hogy Nagytúr Község lakosságának száma az önkormányzati választások kihirdetésének napján, azaz 2018. 7. 10-én 734 volt.


 

Vymenovanie zapisovateľa Miestnej volebnej komisie, Az önkormányzati választások jegyőkönyvírója kinevezése


 

Zverejnenie o e-mailovej adresy pre delegovanie člena MVK a OVK, Értesítés a választás körzetekbe való jelölés e-mail címéről


 

 

Úradná tabuľa

Odovzdávanie kandidátnych listín pre voľby do orgánov samosprávy obcí, Az önkormányzati választások jelölési listáinak leadásaVytlačiť
 

Kandidátne listiny k voľbám do samosprávy obcí (10.11.2018) odovzdávajú kandidujúce subjekty - nezávislí kandidáti, politické strany, koalície - do 11. septembra 2018 do 24:00 h zapisovteľovi MVK, ktorým je Mgr. Žaneta Štecová.

Az önkormányzati választások (2018.11.10.) jelölési listáját a független jelöltek, a pártok és a koalíciók 2018. szeptember 11-én, 24:00 óráig adhatják le a jegyzőkönyvírónak, akinek a személye  Mgr. Štecová Žaneta.


 
 

Návrh riešenia Parku Somogyiovcov a výsadby pred obecným úradom, A Somogyi park és a községi hivatal parkosítása tervezete

Vážení občania, predkladali sme Vám varianty na riešenie vytvorenia zóny pre návštevníkov v Parku Somogyiovcov a výsadbu zelene pred obecným úradom. Keďže sme nedostali od občanov žiadne pripomienky, samospráva obce bude riešiť výber najvhodnejších návrhov. Veríme, že v budúcnosti naša komunikácia s občanmi bude efektívnejšia. Tisztelt lakosok, előterjesztettük Önöknek a Somogyi park átalakítása tervezetét, valamint a községi hivatal parkosítása tervét, melyhez kértük hozzászólásaikat. Mivel lakosaink részéről semmilyen javaslat nem érkezett, a községi hivatal önkormányzata fogja kiválasztani a legcélszerűbb, legmegfelelőbb megoldásokat. Reméljük, hogy a közeljövőben hatékonyabb kapcsolatot tudunk Önökkel ápolni.

 

 

webygroup

Informačný systém CLEERIO
A CLEERIO információs rendszer

Informačný systém pre obyvateľov obce, v ktorom je možné:
- prehliadnuť kataster Dolných a Stredných Turoviec
- parcely E, C
- ortofoto mapu.
Po kliknutí na baner sa zobrazí systém Cleerio.

A Cleerio információs rendszer biztosítja a lakosságnak:
- Kistúr és Középtúr határ térképét
- láthatóvá teszi az E és C telkeket
- a községről légi térképet ad
A logóra kattintással közvetlen kapcsolat alakul ki a rendszerrel.


1408635

Úvodná stránka